Haber

Armağan Çağlayan, 1 Kilo Balığa Verdiği Para İçin İsyan Edince Gelen Tepkilere Cevap Verdi!

Türkiye’nin en önemli televizyoncularından Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından 1 kilo balığa ödediği paraya isyan etti. Çağlayan, hayat pahalılığına isyan ettiği paylaşımına gelen tepkilere sert yanıtlar verdi?

Türkiye’nin en değerli televizyon kanallarından biri olan ve birçok başarılı projeye imzasını atan Armağan Çağlayan, son dönemde YouTube’da yaptığı programla geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

Aynı zamanda nokta atışı sosyal medya paylaşımları ve dürüst anlatımıyla her zaman gündemde olan Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından hayat pahalılığına isyan ettiği bir paylaşım yaptı ?

1. Haklı isyanı tepki toplayan Armağan Çağlayan’ın paylaşımının altına çok sayıda yorum yapıldı ancak Armağan Çağlayan’ın her zamanki gibi açıklama yapmaktan kendini alamadığı yorumlar oldu. @alptug_akin şu yorumu yaptığında:

2. Armağan Çağlayan, “Yiyemeyeni, yedirilemeyeni insan olarak kabul etmek benim görevim. Ayrıca pahalı bir ürün herkese pahalıdır. Adı gibi pahalı!” Cevap verdi ?

3. Bitmedi… @alptug_akin isimli kullanıcı bir yorum daha yaptı ?

4. Çağlayan bu sefer ironi ile cevap verdi…

5. Ayrıca Çağlayan, @uyslkpra’nın yorumuna “Bir ekonomist olarak bunu tavsiye ederim” notuyla yorum yaptı:

6. Diğeri, tabiri caizse, kapakta cevap verdi.

Cidden, ne düşünüyorsun? 1 kilo balığa 500 TL ödemek zorunda kalmak isyan edilmesi gereken şeylerden biri değil mi? Armağan Çağlayan’ın isyanını asılsız bulmak ne kadar gerçek? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu