Yaşam

Heart Dead End Fragmanı Yayınlandı! Heartbreak 24. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta gibi birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı Yürek Çıkmazı bu hafta 23. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. TRT 1 ekranlarının Altın Sinema imzalı tez dizisi bu hafta seyirciden tam not almayı başardı! Halil, Ali Fuat’ın masumiyetini kanıtlamaya çalışırken Zeynep’i korumak zorundadır! Peki Halil, Zeynep’i koruyabilecek midir? Kalp kırıklığı dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

İşte yürek yakan 24. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Kalp Kırıkları dizisi hangi kitaptan uyarlanmıştır?

TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle takip edilen Kalp Kırıkları dizisi Atike Hınçlıer’in romanından televizyon ekranlarına uyarlanmıştır.

Heartbreak 23.Bölüm Özeti

Halil bir yanda Ali Fuat’ın suçsuz olduğunu kanıtlamak, diğer yanda Zeynep’i korumak zorundadır!

Akrabalar Zeynep’in varlığından haberdar olmasın!

Halil’in endişeleri büyüyor. Zeynep’in hayatından endişe eden Halil, yakınlarının Zeynep’in varlığından haberdar olmasına engel olmak zorundadır!

Halil, en büyük düşmanından yardım ister.

Zeynep’i korumak için en büyük düşmanlarından birinden yardım isteyen Halil, Caner’i de Zeynep’ten uzak tutmanın yollarını aramaktadır.

Zeynep ise Kader sorununa odaklanır!

Kader sorunuyla iyice bunalan Zeynep, Halil’den uzak durmaya çalışır. Ancak Kader’le ilgili konular onu her seferinde Halil’e yaklaştırır. Sonunda yaşanan olaylar ikiliyi bir araya getirir.

Feride’nin içinde bulunduğu durum Kıvanç’ı şüphelendirir.

Babasının evliliğini hazmedemeyen Feride, Kıvanç’ı şüphelendirir. Kıvanç şimdi de Feride’nin eve dönmesinin arkasında başka bir sebep arıyor!

Yılmaz, Birsen ve Seray’ı çileden çıkarır.

Yılmaz’ın Birsen ve Seray üzerindeki baskısı artıyor. Seray ile evlenme kararı alan Yılmaz, ailenin tüm dengelerini alt üst eder.

Birsen, babasına karşı geliyor!

Torunu Seray’ı evlendirmeye çalışan Yılmaz, karşısında Birsen’i bulur. Hayatında ilk kez babasının karşısına çıkan Birsen’in geri adım atmaya niyeti yoktur.

Cennet çocuklarıyla birlikte evi terk edip kendi yolunu açsaydı ne olurdu?

Görünüşe göre Yılmaz artık her şeyi kontrol edemeyecek! Şimdi, ‘Cennet çocukları ile evi terk edip kendi yolunu yapsaydı ne olurdu?’ Birsen sorunuzu cevaplayacak!

Kalp Kırıklığı 24. Bölüm Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu