Haber

Önder Erdoğan’a takviyelerini yinelediler! “Yeniden Tam Bağımsız Büyük Türkiye İçin”

14 Mayıs’ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylar çoğunluğu sağlayamadı ve seçimler ikinci tura kaldı.

İKİNCİ NESİL CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A DA DESTEK VERECEKLER

14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceklerini daha önce açıklayan rahmetli Necmettin Erbakan Hoca’nın yol arkadaşları ile Milli Görüş’ün önemli isimlerinden oluşan 73 Selamet Kuşağı Akıncıları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteklerini son seçimlerinde yinelediler. ikinci tur.

14 Mayıs’ta yapılan seçimlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki Milli Kuvvetlerin açık bir zaferle sonuçlandığını belirten, 73. Nesil Akıncılar Grubu Başkanı Ahmet Tanrıverdi,28 Mayıs’ta yapılacak ikinci seçimde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

AHMET TANRIVERDİ: TÜRKİYE’NİN YÜZYILININ BAŞLAYACAĞINA İNANIYORUZ

Önder Ahmet Tanrıverdi, bahisle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“14 Mayıs seçimleri, 14 siyasi parti, ABD, AB ülkeleri ve medyanın yanı sıra tüm terör örgütlerinin desteğine rağmen, Cumhurbaşkanımız Erdoğan liderliğindeki Milli Kuvvetlerimizin açık bir zaferiyle sonuçlanmıştır. “Tam Bağımsız ve Yeniden Büyük Türkiye”.

Erbakan hocamız, “Allah bize neden cumhurbaşkanı, başbakan, milletvekili olmadın diye sormayacak.

Bölgemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri Milli Görüş bilinciyle takip eden bizler, 2023 seçimlerinden sonra Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve askeri anlamda küresel bir güç olarak yüzyılının başlayacağına inanıyoruz.

Bizler “73 Kurtuluş Kuşağı Akıncıları” olarak hocamızın bize öğrettiği samimiyetle daha önce yaptığımız açıklamalarda olduğu gibi 28 Mayıs’ta yapılacak seçimde de Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a tamamen güvenmeye devam edeceğiz.

Tam Bağımsız Büyük Türkiye için daha büyük bir farkla ve tarihi bir zaferle taçlandırmak için tüm gücümüzle ve dualarımızla Cumhurbaşkanımızın yanında olacağımızı bir kez daha kamuoyuna bildiririz.”


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu