Haber

Nahid Yamak, Giresunspor’da başkan adaylığını açıkladı.

Süper Lig grubu Bitexen Giresunspor’da yarın yapılacak seçimlerle olağanüstü genel kurul öncesi Çotanaklar’ın eski kulüp başkan yardımcısı Nahid Yamak, Giresunspor kulüp başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Nahid Yamak, “Yeşil şehrimizin beyaz çocuklarının takımı Giresunspor’umuz zorlu bir süreçten geçiyor. Ben ve yönetici arkadaşlarım bu tarihi süreçte sorumluluğu üstlenerek, Giresunsporumuzun tekrar ayağa kalkması için başkanlığa ve yönetime talip oluyoruz.Yeşil beyazlı camiada öncelikli hedefimiz birlik ve beraberliği yeniden sağlamak ve Giresunsporumuzu ayakta kalarak eski başarılı günlerine geri döndürmek olacaktır. şehrimizin tüm dinamikleri ile omuz omuza.”

Kaybedecek zamanları olmadığına işaret eden Yamak, “Giresunspor transfer masamız kapandı. yarın seçimli meclis ve akşam Kayserispor ile çok kritik bir maç.Kaybedecek bir dakikamız bile yok.Aciliyet sırasına göre planlama yaptık.Giresunspor’u yönetecek yetkiyi almamız lazım. Giresunspor’un genel kuruldaki kongre üyelerini bir an önce görevlendirip işlerine koyulalım. Aldığımız kararın tüm Giresunspor taraftarlarına yarınki kongreye, yarın akşamki Kayserispor maçına hayırlı olmasını diliyoruz. Grubumuza takviye kuvvetler davet ediyorum” dedi. söz konusu. – GİRESUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu