Haber

Marmaray Garı’ndaki Kavga Güvenlik Kamerasına Yansıdı

TRAFİK’te bahsettiği EHA’yı 3 yıl sonra Marmaray’ın Ataköy istasyonunda gören KAE, arkadan saldırdı. Bir süre tartışan KAE, güvenlik görevlisinin belindeki silahı alarak EHA’ya ateş etmeye çalıştı. Silah tesadüfen ateş almazken, olaylar güvenlik kamerasına yansıdı.

İddiaya göre, 3 yıl önce trafikte kavga eden EHA ve KAE, dün saat 16.00 sıralarında Marmaray Ataköy istasyonu çıkışında karşılaştı. İkiliden yıllar önce adliyeye sevk edilen biri, KAE’ye husumet gösterip merdivenlerden inerken EHA’nın yanına yaklaşarak boynuna vurdu. Kısa süreli arbede yaşandı. Yaşananlara şaşıran EHA, Marmaray İstasyonu’na kaçtı. KAE peşinden giderek onu yakalamaya çalıştı. Bu sırada EHA, arkadaşlarını telefonla aradı. İkili, istasyonda bir süre tartışmaya devam etti. Güvenlik görevlileri tartışan ikiliyi ayırmaya çalışırken, olay yerine EHA’nın arkadaşları geldi. Aralarında EHA’nın arkadaşlarının da bulunduğu kargaşada KAE, bir anda özel güvenlik görevlisinin belindeki silahı aldı. Silahı EHA’ya doğrultarak ateş etmek istedi. Neyse ki silah ateş almadı, ancak KAE güvenlik görevlisi ve EHA’nın arkadaşları tarafından etkisiz hale getirildi. Güvenlik görevlisi silahını geri aldı.

ADLİYE SEVK EDİLDİPolis ekipleri KAE, EHA ve arkadaşları MEA, YCA, K.Ö. olaya kimler karıştı. EHA, MEA, YCA, K.Ö. Emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, KAE adliyeye sevk edildi.

seferihisar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu