Haber

Kırşehir’de okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Kırşehir’de okullar tatil mi? Son dakika Kırşehir’de okullar yarın tatil mi?

Kırşehir Okullar tatil mi? Sorusu yurt genelinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı ile en çok merak edilenler arasında yerini aldı. Kırşehir’de yaşayan birçok vatandaş tarafından Kırşehir’de okullar tatil mi? Sorunuza cevap aranıyor. Ayrıca yaşanan kar yağışı ile birlikte yollardaki görüş mesafesi azalıyor, sürücüler araçlarıyla ilerlemekte zorlanıyor. Kırşehir’de okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Kırşehir’de okullar tatil mi? Kırşehir’de okullar yarın tatil mi? Detaylar burada…

KIRŞEHİR’DE OKULLAR TATİL Mİ?

Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, beklenen yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 6 Şubat Pazartesi günü ilk ve ortaokullarda eğitime ara verildiğini söyledi.

6 ŞUBAT PAZARTESİ KIRŞEHİR’DE OKULLAR TATİL Mİ?

6 Şubat Pazartesi günü Kırşehir’de ortaokulların okullara verildiği açıklandı.

Sevgili öğrenciler, okulunuza dönmek için bir gün daha bekler misiniz?

Meteorolojik verilere göre beklenen yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ilimiz genelinde 6 Şubat Pazartesi günü ilkokul ve ortaokullara bir günlük ortaokul tatili verildi.

— Hüdayar Mete BUhara (@hmetebuhara) 5 Şubat 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu