Haber

Kayseri Büyükşehir’den kadınlara özel proje

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kentte yaptığı toplumsal etkinliklerle isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından “Ritmini Yakala” sloganı ile birbirinden farklı dans koreografileri ve sahne şovlarının yer alacağı etkinlikler gerçekleştirilecek.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde 26 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek olan dans aktifliği saat 19.00’da başlayacak ve saat 20.00’da son bulacak. Aerobik Zumba Seanslarının ve sürpriz ikramların olacağı aktifliğe katılmak isteyen bayanlar www.sporaskayseri.com.tr adresini ziyaret ederek, aktiflik için rezervasyon yaptırabilecek.

SERVİS İLE FİYATSIZ ULAŞIM SAĞLANACAK

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Spor A.Ş. tarafından ‘Ritmi Yakalamaya Hazır mısınız?’ sloganı ile düzenlenecek dans aktifliğine katılmak isteyen bayanlar için fiyatsız ulaşım imkânı sağlıyor. Buna nazaran servis güzergâhları, Sümer Spor Tesisi Önü, Köşk Toplumsal Ömür Merkezi Önü, Talas Spor Tesisi Önü, Talas Toplumsal Hayat Merkezi Önü ve Bayanlar Fizyospor Merkezi önü olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu