Haber

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

Eski GÜZEL Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Şanbaz Yıldız, kısa bir süre önce ÂLÂ Partisi Yerel Yönetimler Başkanlığı 5. Bölge Koordinatörlüğü görevine atandı.

İYİ Parti eski Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği öğrenildi. GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Değerli meslektaşım, eski Kocaeli İl Başkanımız ve Yerel Yönetimler Koordinatörü Şanbaz Yıldız’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. merhum ailesine ve sevenlerine sabırlar versin.Cennet olsun” diye konuştu.

Öte yandan son genel seçimde Kocaeli’den 2. milletvekili adayı olarak gösterilen Şanbaz Yıldız, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’nda 5. Bölge Koordinatörlüğü görevine atanmıştı. Şanbaz Yıldız bu atamayla Kocaeli, Düzce, Sakarya, Bolu, Bursa ve Bilecik’ten sorumlu olacaktı.

son Posta

Şanbaz Yıldız, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Başaracağız. Yerel seçimlere kısa bir süre kala Başkan Yardımcımız Burak Akburak’ın daveti ile değerli bir sorumluluk üstlendim. 5. Bölge olarak atandım. ÂLÂ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı Koordinatörlüğü Kocaeli ve Düzce başta olmak üzere Sakarya, Bolu, Yalova, Bursa ve Bilecik illerimizin yerel seçimlere uyumu bana nasip oldu. Genel Liderimiz Meral Akşener ve Başkan Yardımcımız Burak Akburak’a teşekkür ediyorum. En sağlıklı şekilde geçmesi için çok çalışacağımı ve hep birlikte başaracağımızı Kocaeli kamuoyuna arz etmek istiyorum.” – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu