Haber

Abdullah Avcı, “Daha iyisini yapabilmemiz lazım”

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, bulundukları pozisyonu daha uygun bir hale nasıl getirmeleri gerektiği noktasını sorguladıklarını belirterek, teknik, taktik ve zihinsel taraftan daha yeterli olmaları gerektiğini söyledi.

Spor Toto Üstün Lige verilen dünya kupası ortasında Trabzonspor, Antalya kampı öncesi mevcut oyuncu takımıyla hazırlıklarını Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde sürdürüyor. 28 Kasım’a kadar Trabzon’da çalışacak olan bordo-mavililer 29 Kasım-9 Aralık tarihlerinde ise Antalya’ya giderek kamp yapacak.

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, Spor Toto Harika Lig devam ederken, Dünya Kupası nedeniyle lige verilecek ortayı tekrar toparlanma ismine bir fırsat olarak işaret etmişti. Bu ortayı âlâ kıymetlendirmek isteyen tecrübeli çalıştırıcı sık sık oyuncularıyla bir ortaya gelerek performans düşüklüğü yaşayan ekibini ve oyuncularını zihinsel olarak hazır hale getirmeyi hedefliyor.

Avcı, bulundukları pozisyonu daha âlâ bir hale nasıl getirmeleri gerektiği noktasını sorguladıklarını belirterek, “Teknik, taktik ve zihinsel yönden nasıl daha iyi olabiliriz diye hep beraber düşünmeliyiz. Biz de düşünüyoruz ve sorguluyoruz. Daha iyisini yapabilmemiz lazım” tabirlerini kullandı – TRABZON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu