Haber

777: Eşi Almeda Abazi’ye 1 Milyon TL’lik Saat Alan Tolgahan Sayışman Gibi Bir Eş için Manifest Yapıyoruz

Yakışıklılığıyla genç kızları kendine hayran bırakan Tolgahan Sayışman ve sempatikliğiyle ekranlarda gördüğümüz birinci andan beri kalplerimizde yer edinen Almeda Abazi çiftinin her hareketi olay olmaya devam ediyor. Çift, geçtiğimiz günlerde Tolgahan Sayışman’ın Almeda Abazi’ye ikram ettiği saat nedeniyle bir defa daha gündeme geldi. Gelin, Almeda’ya hediye olarak alınan 1 milyon TL’lik saatin art planında neler yaşandığını mercek altına alalım.

Almeda ve Tolgahan aşkı, iki yıllık birlikteliğin akabinde evlilikle taçlandı.

Almeda Abazi, tescilli bir kainat hoşu. Tolgahan Sayışman da tıpkı eşi üzere model ve bunun yanı sıra oyunculuk yapıyor. Ortak bir arkadaş kümesinde tanışan çift, iki yıl sevgili olduktan sonra dünyaevine girdi. Tolgahan Sayışman’ın Almeda Abazi’nin birinci sevgilisi olduğunu da belirtelim.

İlk çocukları Efehan dünyaya geldikten sonra biraz sıkıntı günler geçirmişlerdi.

Evlendikten bir mühlet sonra çocuk sahibi olan çift, Efehan ismini verdikleri oğullarının sıhhat problemleri nedeniyle güç günler yaşadı. Efehan, başında bir kist olduğu tespit edildikten sonra ameliyata alındığında şimdi beş aylıktı. Almeda Abazi, o günleri: ‘Oğluma nazar değdi.’ diyerek anlatıyor. Neyse ki Efehan’ın kisti iyi huyluydu ve sağlık durumu iyiye gidince Almeda-Tolgahan çifti de derin bir nefes aldı.

Çiftin mutlu aile tablosuna kızları Alina da katıldı.

Efehan’ın akabinde ikinci bir çocuğu çok istediğini söyleyen Tolgahan Sayışman’ın bu isteği gerçek oldu ve çok geçmeden Almeda Abazi, ikinci kez hamile olduğunu duyurdu. Güzel çiftimiz, Alina isimli kızlarını kucaklarına aldıktan sonra mutlu aile pozlarını paylaşmaya devam etti. Şimdilerde Tolgahan Sayışman üçüncü çocuk istediğini söylese de eşi Almeda bu duruma pek sıcak bakmıyor.

Almeda ve Tolgahan ikilisi gerek Almeda’nın aksanı gerek çocuklarla olan bağlantıları sayesinde toplumsal medyanın en sevilen çiftleri ortasında bulunuyor.

Almeda, Survivor programına katıldığı günden bu yana Türkçe konuşurkenki sempatik aksanı ile çok seviliyor. Ayrıyeten toplumsal medyayı çok faal kullanıyor ve eşiyle bir arada milyonlarca takipçiye hitap ediyor. YouTube kanalından da hayatına dair paylaşımlar yapan Almeda Abazi, her geçen gün takipçi kitlesini arttırıyor. Almeda ve Tolgahan çiftinin ağır ilgi görmesi ise ikilinin daha fazla programa konuk olmasını beraberinde getiriyor.

Tolgahan Sayışman bir programda pot kırdı.

Bir magazin programına konuk olan çift, sorulan sorulara tüm içtenliğiyle yanıt verdi. Lakin röportajın bir kısmında Tolgahan’ın Almeda’ya ‘Senin muhaseben kötü, orada anlaşamıyoruz.’ demesi ikili ortasında ufak çaplı bir gerginliğe sebep oldu. Akabinde başının faturalarla sıkıntıda olduğunu lisana getiren Tolgahan Sayışman, söyleşi sırasında eşini oldukça sinirlendirdi. Almeda Abazi, eşi Tolgahan’a: ‘İki çocuk isteyen sendin. İki çocuk ne demek? Harcamaların artması demek.’ diye çıkışınca Tolgahan Sayışman durumu toparlamaya çalıştı.

Almeda’nın Tolgahan’a bozulduğunu fark edenler bu konuyu sosyal medyada da gündeme getirdi.

Almeda Abazi, bahsedilen harcamaların çocuklar doğduktan sonra olduğunu çünkü çocukların sürekli bir şeylere ihtiyaç duyduğunu ve fiyatların da sürekli arttığını söyledi. Bu açıklama sonrasında Abazi’ye hak veren birçok kişi oldu. Tolgahan Sayışman’ın röportajda bu konuya değinmesini gereksiz bulanlar da yakışıklı oyuncuyu sosyal medyada eleştirdi. Bazı kullanıcılar ise Tolgahan Sayışman’a hak verdi ve ünlü isimlerin çocukları için gereksiz yere lüks eşyalar aldığını savundu.

Dargınlıkların ve küslüklerin arttığı bu periyotta yanılgıların tatlı bir jestle telafi edilmesi herkesi mest etti.

Röportajın paylaşılmasının akabinde birçok kişi ikili ortasında soğuk rüzgârlar estiğini düşündü. Hatta onların ayrılabileceklerini söyleyenler bile vardı. Lakin Tolgahan Sayışman, eşi Almeda Abazi için çok hoş bir jest yaptı ve ona tam 1 milyon TL’lik saat armağan etti. Argümana nazaran eşinin armağanını görünce çok keyifli olan Abazi, toplumsal medya hesaplarında saatini göstererek paylaşımlar yapıyor.

Günümüzde ünlü ve fenomen topluluğundan gerisi arkasına gelen ayrılık haberlerine karşın dargınlıklarının bu türlü hoş bir jestle son bulması herkesi çok keyifli etti.

Allah herkese bu türlü eş nasip etsin, değil mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu