Ekonomi

Verizon yayın merkezini genişletiyor, Peacock’ı ekliyor

Verizon Communications Inc. (NYSE:VZ), Comcast Corporation’ın (NASDAQ:CMCSA) Peacock hizmetini yayın aboneliği merkezi +play’e dahil ettiğini duyurdu. Comcast’in bu yaz Paris’te düzenlenecek Olimpiyat Oyunları öncesinde Peacock’ın fiyatlarını artırma kararının ardından Peacock, 5 Haziran’dan itibaren Verizon müşterilerine sunulacak. Reklam destekli Peacock premium aylık 7.99 dolardan, reklamsız versiyon olan premium plus ise aylık 13.99 dolardan satışa sunulacak.

Buna ek olarak Verizon, myPlan aboneleri için yeni bir avantaj sunmaya hazırlanıyor. Perşembe gününden itibaren, bu müşteriler YouTube Premium’a %30 indirimle abone olma fırsatına sahip olacak ve maliyeti aylık 10 dolara düşürecek. Bu hamle, Verizon’un popüler yayın ve yaşam tarzı hizmetlerinde indirimli fiyatlar sağlayarak müşterileri için değeri artırma stratejisinin bir parçası.

New York merkezli telekom devi, Netflix (NASDAQ:NFLX) ve Warner Bros Discovery’s (NASDAQ:WBD) Max gibi hizmetler için indirimli fiyatlar içeren myPlan seçenekleri ve yayın paketlerine olumlu müşteri tepkisi gördü. Bu teklifler müşterilerin ilgisini çekmede ve onları elde tutmada etkili oldu.

Katma değer sağlamak amacıyla Verizon, yeni ve mevcut müşterilere belirli planlarda Disney’in yayın hizmetlerine altı ay ücretsiz erişim sağlayan bir promosyon paketi de sundu. Ayrıca şirket Salı günü Ultimate Phone Upgrade programını tanıttı. Bu program, Unlimited Ultimate kablosuz planına sahip müşterilere, eski bir cihazlarını takas ettiklerinde mevcut en iyi telefon ve cihaz promosyonlarını sunuyor.

Reuters bu makaleye katkıda bulunmuştur.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

camliyaylaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu