Haber

Steam’de en çok satan oyunlar belli oldu! 21 – 28 Mart 2023

Buhar Üçüncü taraf şahıslar tarafından bilgi tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listedeki ilk 10, geçen haftayla hemen hemen aynı. Peki Steam’de haftanın en çok satan oyunları hangileri? Detaylar burada…

BUHAR’DA EN ÇOK SATILAN OYUNLAR – 28 MART 2023

  1. Resident Evil 4 Yeniden Yapım
  2. Buhar Destesi
  3. Call of Duty Çağdaş Savaş 2
  4. EA SPOR FIFA 23
  5. Ormanın Oğulları
  6. Forza Ufuk 5
  7. Hogwarts Mirası
  8. Sonuncu Bölüm I
  9. STAR WARS Jedi: Düşmüş Düzen
  10. şehir silueti

Resident Evil 4 Remake, Steam’de piyasaya sürülmesiyle birlikte geçen hafta en çok satan oyunlar listesinde zirveye yerleşti. Hemen arkasından Steam’in taşınabilir el bilgisayarı Steam Deck gelirken, üçüncü sırayı Call of Duty Modern Warfare 2 aldı.

FIFA 23 listede dördüncü sıraya tırmanırken, Şubat ayında yayınlanan Sons of the Forest beşinci sırada yer aldı. Hemen arkasında 2021 yılında çıkan tüm zamanların en iyi yarış oyunu serisi Forza Horizon 5 Forza Horizon 5 yer alırken, 2023 yılının en çok beklenen oyunları arasında yer alan Hogwarts Legacy ise yedinci sırada yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan The Last of Us Part I ise listede sekizinci sırada yer alıyor ve önümüzdeki hafta ilk üçte yer alması bekleniyor. Hemen ardından STAR WARS Jedi: Fallen Order ve Cities Skylines son sırada yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu