Yaşam

Sipahi 2.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Sipahi Son Bölüm Tek Parça Full İzle

SHOW TV’nin yeni dizisi Sipahi dün akşam 2. bölümüyle ekrana geldi. İlk bölümde neler olduğunu anlamaya çalıştığımız aksiyon dolu dizinin başrollerinde Özge Gürel ve Kaan Yıldırım yer alıyor. Sezonun dikkat çeken yapımlarından biri olmaya hazırlanan Sipahi’nin son bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Sipahi son bölüm tek modül tam izleme ekranı…

CNP Sinema imzalı Sipahi dizisi Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye başladı.

Sipahi son bölümde; Ekip bombayı durdurmayı başarır. Ancak bomba, büyük oyunun sadece küçük bir parçası.

Ali ise önce Viyana’da sonra da stadyumda karşılaştığı Canan’a bir açıklama yapmak zorundadır.

Ayrıca her istihbaratçının olması gerektiği gibi iki farklı hayatı olan Ali’nin kimliğinin açığa çıkmaması için yaptıklarına dikkat etmesi gerekmektedir.

Habtor’un yaşadığını öğrenen Yıldırım, onu yakalama planları yapar. Tüm Sipahi ekibi, içinde bulundukları bu oyunun ne olduğunu çözmeye çalışır. Bunu yapmanın tek yolu, mükemmel planlanmış bir operasyondan geçer.

Sipahi Önceki Bölümde Neler Oldu?

Kendini her zaman tehlikeye atan Ali, yeni görevinde Türkiye’ye karşı büyük bir komplonun planlandığını ortaya koymaktadır. Bunun üzerine MİT’te efsane olarak tanınan eski istihbaratçı Yıldırım Bozok göreve döner. Ancak bu geri dönüşle birlikte Yıldırım’ın geçmişi peşine düşecektir. Vatanı korumanın bir meslek değil, bir onur meselesi olduğunu bilen Ali ve Yıldırım, Türkiye’nin geleceğine sahip çıkmak zorundadır. Hayaletlerin Türkiye üzerinde oynadığı gölge oyununda perdeyi çekmek zorunda kalacaklar.

Sipahi Part 2 Tek Kesim İzleme Ekranı

SİPAHİ SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu