Haber

Polis gücü 197 yaşında

Emniyet Müdürlüğü’nün kuruluşunun 197. yıl dönümünde Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet, müdürlük çalışanlarını hizmetlerinden dolayı tebrik etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet, Polis Teşkilatı’nın 197’nci kuruluş yılı münasebetiyle Nilüfer Belediyesi Emniyet Müdürlüğü çalışanı ile bir araya geldi. Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Ege ve birim çalışanlarının hazır bulunduğu ziyarette Önder Fazilet, müdürlük çalışanlarıyla mesleki sorunları hakkında sohbet etti.
Emniyet Müdürlüğü’nün Cumhuriyet’ten önce kurulmuş bir kurum olduğuna dikkat çeken Önder Fazilet, görevini hakkıyla yerine getiren çalışana teşekkür etti. Müdürlük çalışanlarının belediyenin gözü kulağı olduğunu belirten Önder Fazilet, “Görevlerimiz ağır, kolay değil. Vatandaşla doğrudan temas halindesiniz. Doğal olarak kanun ve yönetmeliklere uyma konusundaki uyarılarınıza zaman zaman tepkilerle de karşılaşıyoruz. Kanun ve yönetmeliklerin uygulanmasından sorumluyuz. Dolayısıyla bu konuda herhangi bir uzlaşma söz konusu değil. Üslubumuzu asla değiştirmeyiz. Herkesle Nilüfer ve Nilüfer halkına yakışacak şekilde iletişim kuruyoruz. Görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bucak-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu