Teknoloji

Papara, özel olarak tasarlanmış yeni bir sınırlı sayıda kart ürünü olan Joker Card’ı duyurdu.

Papara, sınırlı sayıda üretilen özel tasarım yeni kart parçası Joker Card’ı duyurdu.

Finansal teknoloji şirketi Papara, Warner Bros. Discovery Global, Tüketici Ürünleri ve DC ile işbirliği içinde sunulan DC Premium Hero ön ödemeli Koleksiyon Kartları koleksiyonunu genişletiyor. Şirket, Koleksiyon Kart ürünlerine Batman Kart’ın ardından Joker Kart’ı da ekledi.

Elektronik para ve ödeme şirketi Papara, Temmuz 2022’de tanıttığı ön ödemeli Koleksiyon Kart ailesine özel tasarımlı ve sınırlı sayıda yeni kart ürününü ekledi. Batman Card’ın ardından DC karakterlerinden esinlenerek Collectible Card çalışmalarına Joker Card katıldı.

Şirketin yeni kart kreasyonu Joker Card, DC evreninin kötü şöhretli “süper kötü” karakteri Joker’den ilham alıyor. Sınırlı sayıda üretilen ve özel tasarıma sahip olan Joker Kart, Papara uygulamasından tek seferlik 75 TL kart fiyatına sipariş edilebiliyor.

Dünyanın her yerinde ve çevrimiçi olarak kullanılabilir.

Papara’nın sınırlı sayıda üretilen yeni kart çalışması Joker Card, Papara Card ile aynı özelliklere sahip. Mastercard logosu bulunan ve dünya çapında Mastercard ile ödeme kabul eden her noktada ödeme yapılabilen temassız Joker Card, online harcamalarda da kullanılabiliyor. Papara tarafından 3 ayda bir güncellenen Cashback programı ile harcama yaptıkça sabit markalarda sabit oranlarda anında nakit sağlayan Joker Card ile ATM’lerden para yatırma ve çekme işlemleri yapılabilmektedir. Ayrıca Joker Kart sahipleri; Aylık kart ücreti, yıllık kart ücreti gibi sabit ücret ödemez.

Kart ailesi genişliyor

Papara, Koleksiyon Kart çalışmalarının ilkini Temmuz 2022’de özel tasarım sınırlı sayıda üretilen Batman Kart ile tanıttı. Koleksiyon Kartların yanı sıra firmanın sunduğu kart çalışmaları da beş farklı renk seçeneği ile ücretsiz olarak satın alınabiliyor. Papara Kartı18 gram paslanmaz çelikten özel olarak üretilmiştir. metal kartgörme engelliler için dünyanın ilk ses kartı Ses Kartıve teknolojiyi birleştiren cep harçlığı EduCard da dahildir. Papara hesabı açtıktan sonra Papara kullanıcıları istedikleri kartı talep edebilir veya sipariş verebilirler.

Cashback programı yenilendi

Papara Kart sahiplerine sabit oranlı markalarda anında nakit kazandıran ve üç ayda bir yenilenen Papara’nın Cashback programı da yeni dönemin prestijiyle yenilendi. Trendyol ve D&R’nin eklendiği Cashback markalarının ortasında Netflix, Spotify, YouTube Premium, Enerjisa, CarrefourSA, LC Waikiki, Burger King®, hop, Steam, PlayStation ve Uber yer alıyor. Papara Joker Card sahipleri, söz konusu markalarda Joker Card ve diğer Papara Card ürünleri ile yaptıkları harcamalarda sabit oranlarda anında para kazanıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu