Ekonomi

Özelleştirme İdaresi, Ankara ve İstanbul’da 4 Adet Gayrimenkulün Satışına Onay Verdi

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Ankara’da 3, İstanbul’da 1 olmak üzere toplam 4 gayrimenkulün satışına onay verdi.

ÖİB’in gayrimenkul satışına ilişkin karar tebliğleri Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, Ankara’nın Yenimahalle ilçesi Susuz Mahallesi’nde mülkiyeti Hazine’ye kayıtlı bir taşınmaz için en yüksek teklifi 7 milyon 100 bin TL ile Kayaburun Turizm Nakliyat Ulaşım İnşaat Temizlik Gıda Gayrimenkul Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ticaret Ltd. Şti’ye satış kararı onaylandı.

AYNI LOKASYONDAKİ 2 DAİRENİN SATIŞI DA ONAYLANDI

Yenimahalle ilçesine bağlı Susuz Mahallesi’nde bulunan Hazine’ye kayıtlı bir diğer gayrimenkulün de satışına en yüksek teklifi 6 milyon 150 bin lirayla veren Mahmut Cüneyt Böke’ye onay verildi.

Aynı mahallede Maliye Bakanlığı’na ait başka bir gayrimenkul için en yüksek teklifi 5 milyon 650 bin lira ile Kayaburun Turizm Nakliyat Nakliyat İnşaat Paklık Besin Emlak Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ticaret Ltd. Şti’ye satılmasına karar verildi.

İSTANBUL SARIYER’DEKİ EMLAK SATIŞI DA ONAYLANDI

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Gümüşdere köyünde mülkiyeti Hazine’ye kayıtlı bir taşınmazın en yüksek teklifi veren Faruk Morina’ya 1 milyon 480 bin liraya satışı onaylandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu