Haber

Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal: “Artık Sultanlar Ligi Şehriyiz”

MuratpaşaBelediye Başkanı Ümit Uysal, “Artık Sultanlar Ligi’nin şehri olduk. Bayanlar voleybolun süper ligi Sultanlar Ligi’nde Antalya’mızı Muratpaşa Belediyespor Sigortashop temsil edecek.”

antalya; Eczacıbaşı Dynavit, Vakıfbank ve Fenerbahçe Opet gibi takımların mücadele ettiği Sultanlar Ligi’nde önümüzdeki dönemde Misli.com yer alacak. Muratpaşa Belediyespor, Sultanlar Ligi ekiplerinden Sigorta Dükkanı iş birliği ile önümüzdeki dönemden itibaren Meryem Boz, Hande Baladin, Paola Egonu gibi dünya yıldızlarının sahne aldığı Sultanlar Ligi’nde yerini alacak. Başkan Uysal konuyla ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulundu. İşte Uysal’ın o paylaşımı:

“Artık Sultanlar Ligi şehri olduk. Bayanlar voleybolun muhteşem ligi Sultanlar Ligi’nde Antalya’mızı Muratpaşa Belediyespor Sigorta Dükkanı temsil edecek. Muratpaşa Belediyesi Spor Muratpaşa Belediyespor Sigorta Dükkanı Bayan Voleybol Takımımız, Kulübümüz ve Sigorta Shop işbirliği sonucunda ülkemize büyük sevinç ve gurur veren kadın voleybolunun önemli bir parçası olarak hedefli, iddialı ve nitelikli bir mücadele ortaya koyacaktır. 2023-2024 sezonu. Muratpaşa’mıza, Antalya’mıza hayırlı olsun”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu