Haber

Korkuteli Gelecek Partisi Teşkilatı MHP’yi destekleme kararı aldı

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mustafa Yörük basın açıklaması yaparak şunları söyledi:

“Gelecek Partisi çatısı altında hem güzel şehrimiz Korkuteli’ne hem de ülkemize hizmet etmek için uzun zamandan beri büyük bir emek ve gayret sarf ediyoruz. Gelecek Partisi Korkuteli ilçe teşkilatı olarak ülkemizin ve milletimizin menfaatlerini her zaman her şeyin üzerinde tutarak çalıştık; Bu dava için çok zaman harcadık.

Geleceğin partisinin ve yürütme kadrosunun Millet İttifakı’nda yer almasını uzun zamandır endişeyle takip ediyoruz. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için altılı masalarda yapılan kirli siyasi pazarlıklar ve bu pazarlıklar sonucunda seçim kampanyası süresince meydanlarda yaşanan iğrençlikler ve rezaletler milletimizin kabul edemeyeceği boyuta ulaşmıştır.

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Yörük, Millet İttifakı’nı ağır bir şekilde eleştirerek, açıklamalarına şöyle devam etti: “İstikbal Partisi Korkuteli ilçe teşkilatı, Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihinin en kritik seçimlerine hızla yaklaşırken biz taraf olmak istemiyoruz. Millet İttifakı’nın alenen ülkemiz aleyhine olan siyasi pazarlıklarının ve tehlikeli emellerinin. .

PKK öncülüğündeki HDP/Yeşil Sol ile cezaevlerindeki teröristleri serbest bırakmanın, HDP’ye bakanlık vermenin, FETÖ’yle bağ kurmanın, teröre bulaşmanın bilinmeyen pazarlıklarını yapanların yanında yer alanlarla siyaset yapmamız artık imkansız hale geldi. tuzaklar ve oyunlar, küresel emperyalist güçlerle işbirliği içinde ülkemizi kaosa sürüklemek. ” söz konusu.

MHP’Yİ DESTEKLEYECEĞİZ

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mustafa Yörük, açıklamasının devamında MHP’ye destek kararı aldıklarını söyledi:

“Terör örgütleriyle iş birliği yapanlarla, kucaklayanlarla, milletin maneviyatını aşağılayanlarla dost olmamız artık sürdürülemez bir noktaya geldi. Bu nedenlerle Gelecek Partisi Korkuteli ilçe teşkilatı olarak partimizden istifa ediyoruz. Bugüne kadar güzel ülkemizin, milletimizin ve vatanımızın insanlarına hizmet gayesi ile siyaset yaptık. Bu bilinçle bayrağımızın, milletimizin, vatanımızın ve manevi değerlerimizin teminatı olduğuna gönülden inandığımız Milliyetçi Hareket Partisi’ne siyasi tarihimizin en nadide seçiminde destek olacağımızı huzurlarınızda beyan ederiz. ”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu