Ekonomi

İnci Holding, İnci Radar açık inovasyon programı ile girişimcileri ekosistemle buluşturuyor

Ülkemizin ana şirketlerinden biri olan İnci Holding, teknoloji şirketleri ile İnci Holding ve ağındaki tüm profesyonelleri bir araya getiren İnci Radar açık inovasyon programını başlattı. Program, Holding küme şirketleri ve paydaşlarının girişimcilerle ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda işbirliği içinde çalışabilecekleri ortak bir kültür oluşturmakta ve inovasyon konusunda stratejik işbirlikleri fırsatı sunmaktadır.

Vizyonu doğrultusunda inovasyonu bir kurum kültürü modülü haline getiren İnci Holding, yeni açık inovasyon programı İnci Radar ile girişimcileri İnci Holding ve ağındaki tüm profesyonellerle buluşturuyor. Program, başvuran ekiplere sağladığı takviyelerle, firmaların geliştirdiği teknolojiye büyüme odaklı değer katmayı hedefliyor. Programla ilgili tüm detaylara İnciradar web sitesi üzerinden ulaşılabilir.

İnci Radar, networking, mentorluk-danışmanlık ve doğrudan yatırım fırsatından oluşan 3 modüllü kapsayıcı yapısıyla mobilite, güç, endüstri 4.0 ve lojistik alanlarında sektöre çözüm sunacak teknoloji şirketlerinin büyümesini destekliyor. Programa dahil olan işletmeler, İnci Holding ve ağı, sanayi kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları, yatırımcılar ve mentorlar gibi tüm paydaşlara ulaşma imkanı yakalarken, seçilen işletmelere eşleştirme ve büyüme odaklı danışmanlık da veriliyor. destek. Teknoloji şirketi tarafından geliştirilen analiz önerisi, İnci Holding Kümelenme şirketlerinin ve tedarikçilerinin iş sorunlarına yönelik ise Pazar Uyum Testi de yapılabilir. İnci Radar Programı’na seçilen girişimler, İnci Holding’in stratejik yatırımcısı olduğu Vinci Enterprise Capital ile de doğrudan görüşme ve kendilerini tanıtma fırsatı buluyor.

İnci Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Şafak Ozan Ege Bölgesi’nin değerli bir oyuncusu olarak, “Sektörün iş alanlarındaki uluslararası yatırımlarla şirket değerini katlayarak yeni nesillere aktarıyoruz” vizyonumuzla bu alanda güçlü bir varlık oluşturuyoruz. gelecek”. İnovasyon için işbirliğinin değerine inanan kümemiz, ‘İnci Radar’ ile çok değerli bir açık inovasyon ekosistemi oluşturuyor. İnci Radar, hem güncel şube sorunlarına çözüm üreten bir inovasyon merkezi hem de ‘çözüm üretenler’ ile ‘çözüm arayanları’ buluşturan bir köprü görevi görecek. Tüm kaynaklarımızı mobilite-otomotiv, güç depolama, endüstri 4.0, tedarik zinciri-lojistik alanlarında faaliyet gösteren işletmelere açarak güçlerini birleştirmeye davet ediyoruz!”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu