Haber

Bir Daha Evlenmeyeceğini Söyledi: Şarkıcı Murat Başaran ve Ayten Öztürk Nikah Masasına Oturdu!

90’lı yılların sonunda çıkardığı parçalarla akıllarda kalan Murat Başaran, magazin gündeminin öne çıkan isimlerinden biri oldu. Ünlü şarkıcı, bir yıldır aşık olduğu iş insanı Ayten Öztürk ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde evlendi.

‘Ufacıktan’, ‘Senin İçin Ölüyorum’ ve ‘nankör’ gibi modüllerle hafızalarımıza kazınan Murat Başaran, magazin dünyasının öne çıkan isimlerinden biri oldu.

Ünlü müzisyen aşkını yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu iş adamı Ayten Öztürk ile taçlandırma kararı aldı.

Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde nikah masasına oturan çiftin nikah şahitleri ise Ahmet Selçuk İlkan, Ömür Gedik ve Polat Yağcı oldu. .

Çift, Ömür Gedik ve Başaran’ın seslendirdiği ‘Seni Bırakmadım’ adlı Beşiktaş marşı ile nikah salonuna girdi.

Düğünün ardından nikahlarını Beşiktaş’ta bir otelde yapan Başaran ve Öztürk çifti, sevgililerini yalnız bırakmadı.

Düğünün ardından kameralar önünde açıklamalarda bulunan Murat Başaran, “Çok mutluyum. Bir yıldır çıkıyoruz. Herkes evlensin, mutlu olsun, sevdiğine kavuşsun. Bugün gelirken ‘heyecanlanmayacağım’ dedim ama araçtan inince heyecan hakim oldu.”

Daha önce “Bir daha evlenmeyeceğim” sözlerini kullanan Başaran, “Bizi bu karardan vazgeçiren ne oldu?” o sordu. Ünlü müzisyen, ‘2.5 yıl önce evlenmeyi hiç düşünmüyordum’ sorusunu sormuştu. Yani her erkeğe evet dedirten bir hanım vardı. Ayten Hanım da ideallerimde değerli bir insan ve mutlu olabileceğimi düşünüyorum.

korgan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu