Yaşam

ATV dizisinde beklenmedik son! Bir dizi daha devre dışı! Finali acele yapacak.

ONN Media imzalı dizinin hayranlarını üzecek haberler gelmek. Başrollerini Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse’nin paylaştığı sevilen dizi Üvey Anne final yapacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Üvey Anne, eşi vefat eden bir adamın hayatına giren kadınla girdiği sınavın anlatıldığı 8. bölüm ile ekranlara veda edecek. Daha önce Vermem Seni Ellere dizisi için son karar verilmişti. Böylece yazın atv’de yayınlanan iki dizinin final yapacağı kesinleşmiş oldu.

GERÇEK HİKAYEDEN İLHAM ALINMIŞTIR

Bir babanın çocuklarına olan bağlılığını anlattığı dizinin son bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Muğla’da çekilen dizi gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır.

Senarist Yasemin Kırbaş, tanıdığı bir ailenin hikayesini senaryo olarak hazırladığını belirtti. Kırban, “Aslında yakından tanıdığım bir ailenin hikayesiydi. Sıcacık bir aile ve bir kadının var olma mücadelesinin başına gelenler oldu.” yorum yapmıştı.

7. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Finalden önceki bölüm olan dizinin 7.bölümünde Faruk ve Serap’ın özel görüntülerinin yayınlanmasının şoku devam edecek. Cem, sevdiği kadının Faruk’la yakınlaştığını görünce derinden sarsılır.

Şirkette çıkan yangın nedeniyle Faruk’un hesabı yarım kalsa da Cem, Serap’la hesaplaşmanın bir yolunu bulacaktır.

Nisan, babası Faruk’tan bir açıklama bekleyecektir. Alacağı cevap genç kızın bundan hiç hoşlanmayacağıdır.

Serap ortadan kaybolmaya çalışırken onu bulmak Faruk’un en yakın arkadaşı Kudret’e düşecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu