Haber

Atıl kalan futbol sahası yeniden hizmete açılıyor

gençlik ve Spor Gençlik ve Spor Bakanlığı Denizli İl Müdürlüğü koordinasyonunda Denizli’de tesislerin kurulması hız kesmeden devam ediyor. Modernizasyon çalışmalarına başlanan Başkarcı Stadı, yenileme çalışmalarının ardından tekrar hizmete açılacak.

Denizli’de tesisat saldırıları devam ediyor. İl Merkezi ve ilçeler Spor Yaptıkları yatırımlarla adeta bir spor devrimi yaşanıyor. Yurtlar, Gençlik Merkezleri ve Spor Salonları yüksek kalite standartlarında inşa edilirken, şehrin her noktasında stadyumlarda modernizasyon çalışmaları devam ediyor. Modernizasyon çalışmalarına başlanan Başkarcı Stadı, yapılan değişikliklerle yeniden doğacak. Daha önce doğal çim olan zemin, FIFA standartlarında sentetik bir tabanla kaplanacak. 4 soyunma odası ile seyirciler için tribün ve lavabolar da modernizasyon çalışmalarına dahil edilmiştir. Yapılan çalışmaların ardından yeni yüzüne kavuşacak olan Başkarcı Stadı birçok maça ev sahipliği yapacak. Başkarcı Stadı’nın Gençlik Haftası’nda kullanıma açılmasının planlandığı bildirildi.

“Kurulum olmazsa olmazımızdır”

İmzaların ardından çalışmalara başlayan Başkarcı Stadı ve devam eden tesis yatırımları hakkında açıklamalarda bulunan Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, sporda başarının disiplinli bir çalışma ve çalışmaların yapılabileceği modern tesislerle geleceğine değindi. gerçekleştirillen. Merkez ve İlçelerde yatırımların devam ettiğini belirten İlman, sanayide marka şehir olan Denizli’yi sporda marka şehir haline getirmek için tesis kurmanın büyük bir katma maliyet olacağını sözlerine ekledi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu