Haber

Alaplı Belediyespor, Akınspor maçına hazır

Amatör Lig 3. kümede 15. hafta itibarıyla 30 puanla 3. sırada yer alan TFF Bölgesel Zonguldak’lı Alaplı Belediye, 16. haftada kendi sahasında Akınspor’u konuk edecek. Sporbu maçın hazırlıklarını tamamladı.

Alaplı Belediyespor ile Akınspor, Zonguldak Deplasman Amatör Muhteşem Lig’de karşılaşacak. 2022-2023 Aytunç Topaloğlu Sezonu 16. Hafta maçında Zonguldak Deplasman Süper Amatör Ligi’nde Pazar günü çok değerli ve kritik bir maç oynanacak. Teknik Sorumlu yönetiminde gerçekleştirilen haftanın son antrenmanında ısınma koşusu yapıldı. Sağdan ve soldan yapılan ortalarda kaleye şut çalışması yapıldı. Oyuncuların moral ve motivasyonlarının üst düzeyde olduğu idmanda yöneticilere, teknik heyete ve futbolculara başarılar diledi.

Ligde 35 puanla lider durumdaki Akınspor ile 30 puanla üçüncü sırada yer alan Alaplı Belediyespor Pazar günü saat 14.00’te Alaplı Sahası’nda karşı karşıya gelecek.

“Tüm randevular iptal edildi”

Alaplı Belediyespor Mavi Şeytanlar Taraftar Kümesi Başkanı Ferhat Demirezen, tüm Alaplı Belediyespor taraftarlarına seslenerek, “Pazar günü tüm randevular iptal edilmiştir. Herkes tüm planını Alaplı Belediyespor-Akınspor maçına göre yapmalıdır. Bu maç çok önemli. Alaplı Belediyespor’umuz için herkesi maça davet ediyoruz.” – ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu